Мектептің педагог мамандары

Жөні

Аты

Әке-аты

Мамандығы

Абишева

Айнагуль

Нурлановна

Казахский язык и литература

Агеева

Светлана

Викторовна

Биология

Адырова

Ақсұлу

Құдайбергеновна

Казахский язык и литература

Айсанова

Умит

Алдановна

физик-математик

Айтимов

Асыл

Каримович

География

Айткулова

Жанар

Наметовна

Казахский язык и литература

Акмаммедова

Алма

Федоровна

Русский язык и литература

Алдабергенова

Ажар

Смагуловна

Английский язык

Алеева

Зульфия

Иминовна

Английский язык

Алибекова

Анар

Алибековна

Информатика

Алиева

Гульзада

Ураковна

История

Алмаганбетова

Лаззат

Сагындыккызы

Преподаватель информатики

Амирханова

Гулжайнат

Мусаевна

Казахский язык

Ахмедова

Шолпан

Куракбаевна

Английский язык

Балтаева

Гульшат

Рустамовна

Математика

Басыбаев

Женис

Сагинбаевич

Физическая культура

Бахтиярова

Асия

Халеловна

Математика

Бердисугирова

Кания

Копжасаровна

Начальные классы

Боранова

Болган

Махмуткызы

Английский язык

Джумабаев

Нурлан

Джамбулович

Физическая культура

Досанова

Акбота

Танирбергеновна

Английский язык

Ергарина

Жансулу

Салыкбаевна

Начальные классы

Жадько

Ирина

Викторовна

Начальные классы

Ибишова

Шафаг

Али кызы

Самопознание

Иманалиева

Алма

Ибрагимовна

Русский язык и литература

Искендерова

Ляман

Вугар кызы

Английский язык

Кабиева

Жанат

Курбанбаевна

Английский язык

Калбаева

Зилейха

Мухамедиевна

Начальные классы

Карабалаева

Ауес

Жуматаевна

Русский язык и литература

Караева

Мая

Мизамбаевна

Казахский язык и литература

Каракузиева

Акмарал

Амангалиевна

Начальные классы

Кенесбаева

Майша

Согисбаевна

Казахский язык

Конарбаева

Гулзия

Демегеновна

Казахский язык

Кошумкулова

Зульфия

Бекбергеновна

Начальные классы

Кузнецова

Нина

Васильевна

Начальные классы

Курмангалиева

Куляш

Кабдежевна

Начальные классы

Кыдырбаева

Эльмира

Сулейменовна

Начальные классы

Қарабалаева

Ақсырға

Суйрбайқызы

Начальные классы

Лазаренко

Светлана

Николаевна

Музыковед

Лебаева

Динара

Інкарбекқызы

Английский язык

Мавджанова

Дойгун

Биходжаевна

Начальные классы

Магзамова

Лаура

Катарбаевна

Казахский язык и литература

Менгель

Ольга

Игорьевна

Начальная классы

Моденова

Светлана

Федоровна

Начальные классы

Молдагалиева

Самал

Калиевна

химик

Молдақадырова

Роза

Орынбасаровна

Казахский язык и литература

Нурбаева

Кулян

Тукпатовна

Математик

Нуржанова

Гульсая

Бердигалиевна

Информатик

Нурмакова

Сайран

Базарбекқызы

Начальные классы

Нурмуханова

Орынгул

Нурлыбаевна

Технология

Омаров

Серик

Мыратович

Казахский язык

Орынғалиева

Сайра

Жұмабекқызы

Самопознание

Подковальникова

Татьяна

Владимировна

Начальные классы

Рамазанова

Жулдыз

Бекболатовна

История

Садыкова

Гульсим

Сейткамзовна

Технология

Самжанова

Асия

Сарсенбаевна

Казахский язык

Сатыбалдиева

Айгуль

Семибаевна

Физкультура

Свиридова

Клавдия

Ивановна

Начальные классы

Сисембаева

Бибигуль

Баясыловна

Физическая культура

Темирханова

Юлдуз

Вахаевна

История

Тлеугалиева

Зульфия

Газизовна

Русский язык и литература

Тлеугалиева

Зухра

Газизовна

химик-биолог

Туландиева

Аккенже

Абдужалиевна

математик

Ұзақбаева

Жұлдызай

Оралбекқызы

Казахский язык

Хаметова

Жайнагул

Тилеп

Казахский язык

Шевцова

Ольга

Николаевна

Начальные классы

Шигаева

Руфия

Рифатовна

Начальные классы

Шихкеримова

Хатира

Алибековна

Начальные классы

Шуняев

Дмитрий

Валерьевич

НВП

Ыхлас

Мадияр

Физическая культура

Ізбен

Ерлан

Шаулекенұлы

Қазақ тілі мен әдебиеті

Жөні

Аты

Әке-аты

Мамандығы

Соңғы жаңалықтар

2019-2020 оқу жылы бойынша №2 ЖББОМ- нің тәрбие жұмысы бойынша жылдық есебі.

Білім беру ұйымында тәрбие үдерісін құқықтық, әдістемелік және ақпараттық қамтамасыз ету:  ...

12 маусым 2020
Әлеуметтік жұмыс:

Жалпы мектеп бойынша әлеуметтік  көмекке мұқтаж оқушылардың құжаттары, ата-аналарының өтініштері ...

12 маусым 2020